Компанія ТОВ «НВП Юнітех» була заснована в 2007 році на півдні України. Основними видами діяльності є: комплексна автоматизація технологічних процесів і виробництв, електромонтажні роботи будь-якої складності і складанням електрощитового обладнання різних модифікацій: щити управління АСУ ТП, розподільні щити, щити освітлення, силові та інше.

Ми надаємо послуги з автоматизації “під ключ”: від розробки технічного завдання до введення систем управління в промислову експлуатацію. Завдяки тому, що застосовуємо новітнє обладнання і передові технології, кожне підприємство вийде на новий рівень економічного розвитку.

Наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер завдяки наступним перевагам:

Переваги систем АСУ ТП

Ефективність роботи абсолютно будь-якого економічного суб’єкта може бути істотно підвищена шляхом застосування сучасних технологій автоматизації на базі комп’ютерів і промислових контролерів.

Автоматизована система управління (АСУ) забезпечує:

Стійку безаварійну роботу технологічного обладнання, зниження ризику важких аварій, захист обладнання та персоналу при загрозі аварії.

Збільшення терміну служби обладнання і зменшення трудових і фінансових витрат на його ремонт; істотне поліпшення всіх економічних показників роботи об'єкту.

Своєчасне подання оперативному персоналу достовірної інформації про хід технологічного процесу, стан устаткування і технологічних засобів управління.

Забезпечення персоналу інформацією в повному обсязі для аналізу, оптимізації та планування роботи устаткування.

Контроль технологічних процесів на екрані монітора; спрощення управління технологічним обладнанням, програмне керування технологічним процесом.

Наші партнери

Ліцензії

Гарантія якості

Збір щитового обладнання проводиться з стандартами і технічними умовами.
На все зібране щитове устаткування надаємо гарантію і повний пакет технічної документації.
Конкурентна перевага наших виробів досягається завдяки оптимізації збірки, індивідуальним рішенням і підбору комплектуючих під вимоги замовника.